Допомога дітям

які втратили батьків внаслілок війни в Україні

діти, які втратили батьків

Дар’я

Дівчинка народилася у Запорізькій області. В їхнє село 2 березня заїхало більше 200 одиниць ворожої…

Mykolai and Volodymyr

Миколай та Володимир

Хлопці родом з Маріуполя. Вони вже пережили війну, бомбардування та авіаудари. Коли сім’я рятувалася від…

Яна

Сім'я Яни проживала у Харкові, мати виховувала трьох дітей. Їх батько помер три роки тому.…

Анастасія та Катерина

Сім’я Анастасії та Катерини проживала в Маріуполі. Багато часу проводили разом: любили гуляти на свіжому…

Давид

У Маріуполі в непридатному для життя підвалі горілого дому два місяці жила вагітна мама зі…

Михайло та Георгій

Родина Михайла та Георгія жила в Маріуполі повноцінним та благополучним життям. Війна забрала в них…

Знаю дитину, яка втратила батьків

У фонді «Діти Героїв» ми пишаємось своїми цінностями

1274

дітей, які вже користуються нашими програмами підтримки станом на 4 жовтня

5-10

дітей щодня додаються до наших програм

5000 +

дітей в Україні, які втратили одного чи обох батьків під час російської війни проти України

хто ми

Благодійний фонд, що надає довгострокову допомогу дітям, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської війни в Україні.

НАША МІСІЯ

Допомогти Дітям Героїв прожити втрату найрідніших, щоб реалізувати свій особистісний та професійний потенціал і стати найкращими представниками української нації у світовій спільноті. Адже діти Героїв – самі Герої.

ЩО МИ РОБИМО?

Наша допомога не лише екстрена, а й стратегічна – кожну дитину ми підтримуємо до її повноліття, і навіть після цього супроводжуємо в організації навчання, надаємо можливості для стажування та роботи. Це наш внесок у формування сильного і здорового українського суспільства.


Дар’я

Дівчинка народилася у Запорізькій області. В їхнє село 2 березня заїхало більше 200 одиниць ворожої техніки. Російські солдати ходили по будинках та перевіряли людей, які там проживали. Коли окупанти зайшли до дому, де проживала Дарія, дівчинка була лише з мамою, батько в той час вийшов на вулицю. Через декілька хвилин пролунав постріл. Мама Дарії вибігла на подвір’я та побачила свого чоловіка, який вже мертвий лежав на землі. Виходити з будинку було заборонено. Російські військові кілька разів приходили до сім’ї та проводили допити. Лише на третій день вдалося чоловіка поховати. Згодом сім’я виїхала з рідного села, оскільки мама Дарії потребує лікування онкологічної хвороби.

Дивитись історію Більше історій
Mykolai and Volodymyr

Миколай та
Володимир

Хлопці родом з Маріуполя. Вони вже пережили війну, бомбардування та авіаудари. Коли сім’я рятувалася від вибухів – їхнього батька застрелили російські військові. 26 днів хлопці сиділи у підвалі без води, світла та тепла, виготовляючи лампадки з олії та вати. Мати на вогнищі готувала їжу, Арсен з Володимиром – рубали дрова. Кожного дня всі разом сідали молитися – під час кожного вибуху благали Бога, щоб Він врятував їх. Хлопці записували на папері свої бажання, які вони повинні виконати після завершення війни. Одного разу в будинок, у підвалі якого вони переховувалися, прилетів снаряд. Внаслідок пожежі сім’я змушена була шукати інший прихисток. Кажуть, що вижили дивом, а їх рідне місто стало величезним суцільним цвинтарем.

Дивитись історію Більше історій


Яна

Сім’я Яни проживала у Харкові, мати виховувала трьох дітей. Їх батько помер три роки тому. Одного дня російська ракета влучила прямісінько в їхню квартиру, вбивши усіх, крім Яни. Дівчинка дивом вижила, адже на момент удару знаходилася в іншій кімнаті. Таким чином, в одну мить Яна втратила найближчих людей та дім. Щовечора маленька Яна згадує своїх рідних та називає тітку своєю мамою.

Дивитись історію Більше історій

Анастасія та
Катерина

Сім’я Анастасії та Катерини проживала в Маріуполі. Багато часу проводили разом: любили гуляти на свіжому повітрі, рибалити та ходити на полювання. З приходом війни звичайне життя, сповнене радості та щастя, закінчилося. Сім’я втратила батька і чоловіка – він загинув на полі бою, захищаючи кордони незалежної України. Мати з дітьми тривалий час переховувалися в бомбосховищі. Їм доводилося спати на холодній сирій землі та їсти брудну картоплю, діти хворіли від антисанітарії. Завдяки волонтеру сім’я виїхала з цього пекла. Зараз вони мріють про новий будинок та вірять, що Україну чекає світле майбутнє. Діти хочуть навчитися грати на гітарі, програмувати, а також займатися танцями і спортом.

Дивитись історію Більше історій


Давид

У Маріуполі в непридатному для життя підвалі горілого дому два місяці жила вагітна мама зі своїм п’ятирічним сином Давидом. Хлопчик жодного разу не заплакав, окрім одного разу, коли окупанти зайшли у підвал та почали стріляти, щоб залякати тих, хто ховався. Батько Давида загинув під час бойових дій, виконуючи обов’язок захисту Батьківщини, він був сержантом Збройних Сил України. 20 квітня мати з сином евакуювалися через гуманітарний коридор. Зараз сім’я проживає на заході України – мати народила здорову доньку та весь час проводить з дітьми.

Дивитись історію Більше історій

наша місія

підтримувати дітей до їх повноліття,
допомагаючи стати впевненими в собі, добре освіченими та реалізованими

Підтримати

Наші програми допомоги

Невідкладна допомога

Надання невідкладної фінансової та гуманітарної допомоги, термінова психологічна реабілітація. Надання тимчасового притулку в разі потреби

Регулярний супровід

Задоволення основних потреб дітей в залежності від віку: забезпечення їжею (АБО продуктами харчування), юридична та інша підтримка

Освіта та розвиток

Допомога в організації навчання (садок, школа, мовні курси), а також хобі. Фонд допомагає при вступі до коледжів та університетів

Фонд охорони здоров'я

Компенсація витрат на лікування дітей до їх повноліття

Соціалізація

Організація відпочинку та подорожей

Менторство та кар'єра

Фонд допомагає з роботою та стажуванням

Політика захисту дітей

Діти Героїв докладають максимально зусиль у сфері забезпечення захисту усіх дітей, про яких піклується Фонд, як від умисної, так і випадкової шкоди та жорстокого поводження з боку персоналу Фонду та інших представників.

З цією метою ми розробили та чітко застосовуємо Політику у сфері захисту дітей – комплексну систему захисту дітей, яка базується на стандартах ООН та ЄС і найкращих світових практиках та відповідає стандартам захисту дітей від шкоди та належного реагування на проблеми, якщо вони виникають.

Повний текст Політики у сфері захисту дітей Ви можете знайти тут

Подяка нашим партнерам