Умови використання

Умови використання

Останні зміни: 07.02.2023

Ці умови використання («Умови», або «Умови використання») є умовами юридично обов’язкового договору приєднання між Користувачем («Користувач», «ви») вебсайту https://childrenheroes.org/ та всіх пов’язаних з ним вебсторінок, надалі разом «Вебсайт», або «Сервіс» та Благодійною Організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДІТИ ГЕРОЇВ» як власником Вебсайту («Ми», «Організація»).

Ці Умови регулюють ваші права та обов’язки щодо використання Вебсайту та Послуг, які ми надаємо через Веб-сайт. Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови перед використанням Вебсайту.

Отримуючи доступ до нашого Вебсайту, ви погоджуєтесь дотримуватися цих Умов. Якщо ви не згодні з умовами, будь ласка, не використовуйте Вебсайт.

 1.  Умови доступу до Сервісу
  Мета. Наш Вебсайт – це платформа, націлена забезпечити негайну та довгострокову допомогу дітям, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської війни в Україні.

Приватність. Організація прагне захистити вашу приватність. Щоб дізнатись, як ми збираємо та обробляємо ваші персональні дані, та які ваші права щодо ваших персональних даних, будь ласка, ознайомтесь з нашою Політикою приватності.
Прийнятність. Приймаючи Умови, ви підтверджуєте, що ви є фізичною особою, юридичною особою (її представником) чи іншою організацією з повною цивільною дієздатністю і маєте право на прийняття цих Умов. Якщо ви не є неповнолітніми, ваші батьки чи інші законні представники беруть на себе відповідальність за всі наслідки, спричинені вашим прийняттям Умов.

 1. Опис Послуг Сервісу

Наш Вебсайт – це онлайн платформа, яка дає можливість звернутися за допомогою, а також матеріально чи іншим чином допомогти дітям, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської війни в Україні, дізнатись про шляхи такої допомоги.

Через Вебсайт ми надаємо вам різноманітні інформаційні послуги. Ми надаємо ці послуги безкоштовно, для їх використання вам не потрібно реєструвати обліковий запис.

Зокрема, ми надаємо вам доступ до такого контенту:

 • Інформація про засновників Організації, мету та діяльність Організації;
 • Інформація про шляхи надання допомоги та відповідні реєстраційні форми;
 • Реквізити для благодійних пожертв;
 • Можливість шляхом прийняття Публічної оферти про надання благодійної пожертви здійснити благодійну пожертву Організації.
 • Інформація про особисті історії дітей, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської війни в Україні, та їх родин, і пов’язані фото- та інші матеріали.

Також на Вебсайті можуть бути доступні інші послуги. Всі послуги, описані в цьому і наступних Розділах, надалі разом – «Послуги».

Оновлення. Організація залишає за собою право будь-яким способом оновлювати (доповнювати) Послуги на власний розсуд. Ці Умови також застосовуватимуться до будь-яких оновлень, удосконалень та нових Послуг, які прямо не зазначені нижче та застосовуються після набуття чинності цими Умовами.

 1. Заборонена поведінка

Користувач зобов’язується не здійснювати жодних незаконних дій з використанням Сервісу або у його межах, у тому числі дій, що порушують права інтелектуальної власності Організації та/або її ліцензіарів (наприклад, не використовувати фото чи інші матеріали без згоди Організації).

При використанні Сервісу Користувач зобов’язується не вчиняти будь-яких дій, що мають на меті обхід чи злам технічних засобів захисту, інтегрованих у Сервіс, а також будь-яких інших дій, спрямованих на зміну функціональних характеристик чи дестабілізацію роботи Сервісу, як за допомогою програмного забезпечення, так і без нього.

У випадку, якщо Організація запідозрить Користувача у скоєнні будь-яких протиправних дій, що порушують ці Умови, законодавство, Організація вправі припинити доступ до Сервісу цьому Користувачу (заблокувати його на невизначений час).

 1. Інтелектуальна власність

Візуальні інтерфейси, графіка, дизайн, компіляція, інформація, дані, комп’ютерний код, будь-яке програмне забезпечення, статті, інформація, зображення, дизайни, логотипи, торговельні марки та будь-які інші матеріали, у тому числі фото- та відеоматеріали дітей та їх родин, доступні на Вебсайті, становлять інтелектуальну власність Організації та її партнерів. Організація та її партнери зберігають усі права на свою інтелектуальну власність.

Ви не повинні використовувати нашу інтелектуальну власність для будь-яких цілей або будь-яким іншим способом, ніж це дозволено цими Умовами. Зокрема, вам заборонено продавати або використовувати нашу інтелектуальну власність у власних комерційних цілях, якщо ми не надамо вам явної згоди на це.

Доступ до результатів інтелектуальної діяльності, розміщених в межах Сервісу, надається Організацією винятково для особистого некомерційного використання без права на публічну демонстрацію чи сповіщення, відтворення, будь-яку переробку чи адаптацію, розповсюдження чи подання до загального відома публіки, продаж, а також без права на інше використання, якщо воно не передбачено цими Умовами.

Будь-яке використання Сервісу або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на ньому, крім дозволеного цими Умовами, категорично заборонене.

Організація залишає за собою право в будь-який час видаляти з Сервісу будь-які результати інтелектуальної діяльності, розміщені на ньому, а також публікувати будь-які нові результати інтелектуальної діяльності.

 1. Застереження щодо відповідальності та обмеження

Ви користуєтеся Послугами на свій страх і ризик, відповідно до цих Умов.

Послуги надаються вам за принципом «як є» та «як доступно». Організація не може гарантувати, що Сервіс безперебійно та безпомилково працюватиме на всіх пристроях та в рамках усіх платформ та за всіх особливих умов.

Організація не гарантує, що (i) Послуги будуть відповідати вашим конкретним вимогам, (ii) Послуги будуть безперебійними, своєчасними, безпечними або без помилок, (iii) результати, які можуть бути отримані від використання Послуг, будуть точними або надійними, (iv) якість будь-яких продуктів, послуг, інформації чи інших матеріалів, отриманих вами через Сервіс, буде відповідати вашим очікуванням, і (v) будь-які помилки в Сервісі будуть виправлені.

У максимально дозволеному законодавством обсязі, Організація ні в якому разі не несе відповідальності за будь-які непрямі збитки (включаючи, але не обмежуючись ними, збитки внаслідок втрати прибутку), що виникають внаслідок або будь-яким чином пов’язані з використанням або неможливістю користуватися Послугами, або іншим чином згідно або у зв’язку з будь-яким положенням цих Умов.

Деякі посилання на Вебсайті можуть дозволити вам залишити Вебсайт і відвідати деякі сторонні вебсайти та сервіси. Наприклад, ми можемо надати вам посилання на наші профілі в соціальних мережах, на вебсайти наших клієнтів або партнерів тощо. Такі сторонні вебсайти та послуги не підконтрольні нам, і ми не несемо за них відповідальність. Ми можемо надати вам ці посилання лише для вашої зручності. Включення будь-якого такого посилання не означає, що ми підтримуємо такі сторонні вебсайти чи послуги, якщо ми прямо не вказали інше. Ви використовуєте всі сторонні вебсайти та послуги на свій страх і ризик.

У разі пред’явлення до Організації будь-яких претензій або дій щодо порушення Користувачем своїх зобов’язань за цими Умовами, Організація негайно інформує про це Користувача. Усі витрати, пов’язані з врегулюванням зазначених вимог, дій та / або судових розглядів, несе Користувач. Користувач бере на себе зобов’язання повністю компенсувати витрати, понесені Організацією внаслідок обставин, зазначених у цих Умовах.

Користувач, ознайомившись з Умовами, погоджується та приймає таке:

 • Організація може розпоряджатися отриманими пожертвами (у тому числі, грошовими коштами, товарами, послугами) на власний розсуд, дотримуючись статутних цілей та мети Організації, a також вимог чинного законодавства.
 • При наданні допомоги та під час здійснення своєї діяльності Організація керується статутом та внутрішніми правилами щодо використання отриманих пожертв. Зважаючи на це, особа, яка звернулась за допомогою та благодійник не можуть жодним чином впливати на прийняття Організацією будь-яких рішень і не претендуватимуть на залучення у відповідні процеси.
 • Організація самостійно узгоджує обсяг та умови допомоги конкретній особі.
 • Допоки Організація при здійсненні своєї діяльності дотримуватиметься законодавства та цілей та мети, описаних у статуті, благодійник не може пред’являти жодних претензій, зокрема щодо використання пожертв.
 • Організація не дає жодних гарантій отримувачу благодійної допомоги щодо обсягів і способів надання такої допомоги.
 • Організація звітуватиме щодо використання отриманих пожертв лише у обсязі, передбаченому законодавством та статутом.

Поширювати інформацію про Організацію та про співпрацю із Організацією дозволено із попередньої письмової згоди Організації.

 1. Зміни
  Організація має право на власний розсуд змінити або замінити будь-яку частину цих Умов. Ви несете відповідальність за періодичну перевірку цих Умов на наявність змін. Якщо ви продовжите користуватися Послугами після внесення змін, ви вважатиметесь такими, що прийняли їх усі, крім випадків, коли згідно з чинним законодавством Організація зобов’язана отримати вашу явну згоду на такі зміни. Організація може також надалі пропонувати нові послуги та / або функції через Вебсайт. Такі нові функції та / або послуги регулюються цими Умовами.
 2. Застосовне право та вирішення спорів
  Ці Умови та інші відносини між вами та Організацією регулюються правом України.

Усі суперечки та розбіжності, які можуть виникнути з цих Умов, повинні вирішуватися шляхом переговорів. Для врегулювання таких суперечок листування електронною поштою з уповноваженими особами Організації за адресою, вказаною у цих Умовах, є ефективним та обов’язковим методом спілкування.

Якщо спір не може бути вирішений шляхом переговорів протягом 30 календарних днів, він буде переданий і остаточно вирішений відповідним судом згідно із правом України.

 1. Припинення дії

Ці Умови діють до того моменту, поки ви або Організація на власний розсуд не відмовитесь від співпраці за ними.

Незважаючи на будь-що, що міститься в цих Умовах, ми залишаємо за собою право без попередження та на власний розсуд припинити дію цих Умов або призупинити ваше право на доступ до Послуг, включаючи (але не обмежуючись цим) у разі порушення вами Умов або будь-якого з зобов’язання згідно з цими Умовами чи чинним законодавством, або якщо ми вважаємо, що ви вчинили будь-яку незаконну дію.

 1. Контакти

Якщо ви маєте будь-які питання, які стосуються використання Вебсайту чи цих Умов, ви можете звернутися до нас за цими реквізитами:

Благодійна Організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДІТИ ГЕРОЇВ»

Ідентифікаційний код юридичної особи:
44705718
Місцезнаходження (юридична адреса):
03110, м. Київ, вул.  Університетська, буд. 13 А
Телефон:
+38 044 247 57 88

Email: [email protected]

 

 

Додаток №1

ЗГОДА-ПОВІДОМЛЕННЯ

на обробку персональних даних

для потенційних партнерів та волонтерів

і тих, хто хоче допомогти нефінансово

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. №2297-VI, заповнюючи відповідну форму на вебсайті childrenheroes.org або передаючи нищевказані дані іншим способом, я добровільно надаю наступній особі:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДІТИ ГЕРОЇВ» (Ідентифікаційної код юридичної особи: 44705718), контактна адреса: 03110, м. Київ, вул.  Університетська, буд. 13 А, , e-mail: [email protected], тел.: +38 (044) 247-57-88, надалі – «Володілець персональних даних»,

свою згоду на автоматизовану, а також без використання засобів автоматизації обробку (включаючи збирання, накопичення, зберігання та використання) моїх персональних даних та інших даних, які включають:

 • прізвище, ім’я та по батькові;
 • паспортні дані;
 • РНОКПП;
 • номери засобів зв’язку;
 • адреса електронної пошти;
 • дані щодо місця проживання та фактичного перебування;
 • дані щодо освіти;
 • дані щодо місця роботи, займаної посади;
 • банківські реквізити (де наша співпраця передбачає фінансові відносини);
 • інформацію про комфортний для вас канал звʼязку та вид допомоги, яку ви можете надати.

Ці категорії персональних даних добровільно надані мною Володільцю персональних даних, щоб він мав можливість зв’язатися зі мною для обговорення можливих форм співпраці на вигідних умовах зручним способом, а також з метою подальшої допомоги у благодійній діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, надання благодійної допомоги та соціальної підтримки дітям та їх сім’ям, зокрема дітям, що залишились без батьків під час військової агресії Російської Федерації проти України, та забезпечення реалізації інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до законодавства, Статуту та інших локальних актів Володільця персональних даних.

Заповнюючи відповідну форму на вебсайті childrenheroes.org або передаючи нищевказані дані іншим способом, я також даю згоду на передачу (поширення) своїх персональних даних виключно з вказаною вище метою, зокрема, іншим українським та закордонним волонтерам та партнерам, підрядникам Володільця персональних даних, благодійним організаціям, фондам і іншим подібним неприбутковим організаціям, в Україні та за кордоном, зокрема, в країнах ЄС та США.

Я не вимагаю здійснення повідомлення про передачу (поширення) моїх персональних даних розпорядникам та іншим третім особам, якщо така передача (поширення) відбувається в моїх інтересах з метою реалізації вказаних вище правовідносин.

Мені повідомлено, що зібрані дані будуть оброблятися відповідно до Правил користування та Політики приватності. Надаючи цю згоду, я підтверджую своє ознайомлення із зазначеними документами.

Підтверджую, що я письмово повідомлений(а) про цілі обробки персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, а також про свої права, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», викладені в Політиці приватності, доступної за посиланням.

Ця згода-повідомлення діє протягом невизначеного терміну.