Як приєднатися до БФ “Діти Героїв”?

КРОК 1

Надати нам дані про постраждалу дитину

Спочатку слід заповнити коротку форму на приєднання до фонду. У ній заявник вказує, що знає дитину, якій потрібна допомога, і залишає контакти відповідальної особи. Якщо відповідальна особа – це ви, ми зателефонуємо вам та надамо перелік необхідних документів для подальшого оформлення. Після цього ви отримуєте посилання на детальну форму для заповнення. Вона містить питання безпосередньо про дитину та її ситуацію, а також пункти, куди слід прикріпити скани документів тощо.

Ми також регулярно опрацьовуємо заявки з соцмереж. Вони беруться в роботу в порядку черги. На жаль, поки росія атакує інфраструктуру і залишає нас без світла та зв’язку – період опрацювання запиту – до 1 місяця.

Всі дані, які Ви надсилаєте до фонду, є конфіденційними. Ми обробляємо персональні дані та забезпечуємо їх захист відповідно до Політики приватності фонду.

КРОК 2

Ми перевіримо, чи підходимо вам

Отримавши форму від батька\матері\опікуна, ми перевіряємо надану інформацію на відповідність діяльності фонду. Якщо певних документів бракує, ми зв’яжемося з вами для уточнення. А якщо документів фізично не існує – ми можемо надати безкоштовну юридичну допомогу з їхнього відновлення.

КРОК 3

Ви починаєте шлях з помічником

З вами зв’язується помічник родини – спеціаліст, який супроводжуватиме вас в БФ “Діти Героїв”. На його (її) підтримку ви можете розраховувати завжди.

Під час першого дзвінка помічник детально розповість про програми допомоги фонду. Це екстрена (матеріальна та психологічна) допомога, life assistance, соціалізація, освіта, медицина та наставництво дитини та інші.

В разі необхідності помічник збере ваші додаткові запити.

БФ “Діти Героїв” надає своїм підопічним підтримку до їх повноліття. Ми сфокусовані на тому, аби допомогти дітям відновити після пережитого своє фізичне та ментальне здоров’я, здобути успіхів у житті та вирости проактивними та успішними членами української та міжнародної спільнот.

Родина Найдухів

табір «Воловець» у Карпатах

З перших днів повномасштабного вторгнення Юрій пішов добровольцем на фронт. На жаль, чоловік загинув під Бахмутом. Ця трагедія стала справжнім ударом для його дружини Галини та двох донечок — 13-річної Таїсії та 11-річної Іринки. Емоційний стан донечок був вкрай нестабільним: вони закрились в собі.

Від фонду «Діти Героїв» сімʼя Найдухів отримала можливість поїхати до табору «Воловець» у Карпатах. Це табір психоемоційної стабілізації для сімей, що постраждали від війни. З перших днів у таборі розпочались позитивні зміни. Вони ходили в гори, малювали, співали, купалися в чанах. Галина каже, що вона вперше після трагедії добре спала. А дівчата, які категорично відмовлялись йти до психолога, після табору самі висловили бажання розпочати роботу з фахівцем!