Найчастіші запитання

Ми зібрали для вас відповіді на найбільш поширені питання

Фонд зареєстрований 1 квітня 2022 року. Наша місія – допомогти дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок російської війни, пережити втрату найрідніших та забезпечити їх тим, чого вони найбільше потребують, щоб стати найкращими представниками української нації у світовій спільноті.

Фонд допомагає дітям, які втратили когось із батьків (або обох) внаслідок повномасштабної війни росії проти України.

Для цього потрібно стати підопічним БФ “Діти Героїв”. Про всі програми допомоги повідомляє особистий помічник кожної родини, якою опікується фонд.

Заповнити форму та мати перелік необхідних документів:

1. Паспорт матері/батька або опікуна.
2. Ідентифікаційний код матері/батька або опікуна.
3. Свідоцтво про народження дитини/дітей.
4. Свідоцтво про смерть батька/матері (або обох батьків).
5. IBAN (міжнародний номер банківського рахунку опікуна).
6. Згода на обробку персональних даних.

В разі, якщо відсутнє свідоцтво про смерть, можна надати:
– лікарський висновок про смерть;
– документ з військової частини, що підтверджує смерть;
– указ Президента України про присвоєння звань (Герой України, За мужність та ін.) з позначкою “посмертно”, де ПІБ загиблого повинно бути виділено в Указі.

Фонд надає довгострокову допомогу, супроводжує дітей до їх повноліття та робить акцент на їх гідному, активному та освіченому житті.

Фонд зареєстрований офіційно, з нашими установчими документами можна ознайомитись тут:

Статут: посилання

Виписка з державного реєстру: посилання

Реєстр неприбуткових організацій: посилання

Також можна ознайомитись з нашою звітністю: посилання

Збір коштів ми проводимо лише через офіційні рахунки або за допомогою партнерів, про яких ми повідомляємо на нашому сайті чи в соціальних мережах.

Ви можете зробити це за посиланням або використовуючи реквізити, що вказані на сайті у розділі “Підтримати”.

Всі наші платформи стягують комісію з нашого фонду, як від отримувача коштів, а не з донорів. Але банк, яким ви користуєтеся, може встановлювати власні комісії за транзакції. Те ж саме стосується і банківських переказів.

Ми приймаємо гуманітарну допомогу лише від організацій, які можуть надати її централізовано. Точкові допомоги товарами від населення на сьогодні прийняти ми не можемо, оскільки наш фонд не є гуманітарним хабом.

Якщо ви хочете пожертвувати значну суму коштів, ми рекомендуємо скористатись банківським переказом за реквізитами, розміщеними на нашому сайті.

Ви можете звернутись із пропозицію спонсорства чи партнерства, написавши листа на нашу електронну пошту [email protected], після чого з Вами зв’яжеться співробітник відділу партнерств та надасть всю необхідну інформацію про можливі варіанти співпраці.

Фінансування БФ “Діти Героїв” відбувається за рахунок як фінансових, так і нефінансових пожертв від представників бізнесу та інших категорій цивільного населення.

Сплачуючи благодійний внесок через платіжні інструменти на нашому сайті, або у випадку оплати за реквізитами БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДІТИ ГЕРОЇВ”, ви погоджуєтесь на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.

На нашому сайті Ви побачите сповіщення про успішний переказ коштів. Також Ви отримаєте особисте повідомлення на Вашу електронну скриньку про підтвердження отриманих коштів. Якщо Ви здійснили внесок за реквізитами – напишіть нам на пошту ([email protected]) і ми підтвердимо операцію.

Родина Найдухів

табір «Воловець» у Карпатах

З перших днів повномасштабного вторгнення Юрій пішов добровольцем на фронт. На жаль, чоловік загинув під Бахмутом. Ця трагедія стала справжнім ударом для його дружини Галини та двох донечок — 13-річної Таїсії та 11-річної Іринки. Емоційний стан донечок був вкрай нестабільним: вони закрились в собі.

Від фонду «Діти Героїв» сімʼя Найдухів отримала можливість поїхати до табору «Воловець» у Карпатах. Це табір психоемоційної стабілізації для сімей, що постраждали від війни. З перших днів у таборі розпочались позитивні зміни. Вони ходили в гори, малювали, співали, купалися в чанах. Галина каже, що вона вперше після трагедії добре спала. А дівчата, які категорично відмовлялись йти до психолога, після табору самі висловили бажання розпочати роботу з фахівцем!