Подаруйте їм шанс на щасливе дитинство!

Кожна гривня — це крок до зцілення дитини, яка втратила батьків через війну.

Підтримати

Українські діти потребують термінової допомоги

9,000+

вже знаходяться під опікою фонду, але їх кількість постійно зростає

Тисячі

втратили одного або обох батьків через російську агресію

10-20 дітей

щодня додаються до наших програм довгострокової підтримки

Хто ми

Благодійний фонд, що надає довгострокову допомогу дітям, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської війни в Україні.

Наша місія

Вшанувати пам’ять полеглих українських Героїв, створивши для їхніх дітей сприятливе середовище, де вони можуть долати труднощі, змінювати своє життя на краще та будувати світле майбутнє для себе й для України.

 

Що ми робимо?

Наша допомога не лише екстрена, а й стратегічна – кожну дитину ми підтримуємо до її повноліття, і навіть після цього супроводжуємо в організації навчання, надаємо можливості для стажування та роботи. Це наш внесок у формування сильного і здорового українського суспільства.

Наша візія

Наша мета полягає в тому, щоб дати дітям українських Героїв надію, можливості та шлях до щастя заради створення вільної та процвітаючої нації.

діти Героїв

oleksiy-655x655

Олексій

До війни Олексій проживав в Івано-Франківську. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення його життя кардинально змінилося, як…

arsen-and-oksana-3

Арсен та Оксана

Оксана з Арсеном через війну залишились без батька-годувальника, їх мама важко хворіє, а сімʼя змушена…

lev-04

Лев

Батьки Лева робили все, аби хлопець міг по-справжньому насолоджуватися життям. Вони надихали його займатися корисними…

serhiy-03

Сергій

Сергійко з села Новоселівка Краматорського району. Його мама загинула на очах у хлопчика, це сталось…

matvij_gordij-03

Матвій та Гордій

Із початком повномасштабного вторгнення світ молодої родини із Харкова повністю перевернувся. Матвієві всього лише 8.…

kateryna (3)

Катруся

Маленька Катруся народилася у щасливій родині. Її тато працював далекобійником. Кожного разу дівчинка з нетерпінням…

Більше історій Знаю дитину, яка втратила батьків

Наші програми допомоги

Екстренна допомога

Фінансова допомога для родин у кризових життєвих ситуаціях та скрутних матеріальних становищах. Юридична та інша екстрено необхідна допомога.

Гуманітарна допомога

Задоволення основних потреб дітей залежно від віку: забезпечення харчовими продуктами, одягом, взуттям, гігієнічними засобами тощо.

Освіта та розвиток

Освітні курси для дітей (вивчення іноземних мов, репетитори, творчі заняття, ІТ-програмування). Забезпечення дітей гаджетами, канцелярією та іншими засобами для навчання. Допомога при вступі до коледжів та університетів.

Медична допомога

Компенсація витрат на лікування, аналізи, медикаменти, консультації; лекції про дитяче здоров'я, забезпечення аптечками та медичним страхуванням.

Психологія та соціалізація

Відпочинок в дитячих реабілітаційних та рекреаційних таборах, подорожі, мотиваційні зустрічі з кумирами, втілення дитячих мрій. Індивідуальна та групова психологічна підтримка, лекції від психологів.

Менторство та кар'єра

Фаховий супровід для підлітків та старшокласників; профорієнтаційні програми та професійні курси.

Політика захисту дітей

У фонді «Діти Героїв» ми забезпечуємо захист своїх підопічних від будь-якої шкоди та жорстокого поводження. Для цього ми розробили та застосовуємо «Політику у сфері захисту дітей», яка базується на стандартах ООН, ЄС та на найкращих світових практиках.

Повний текст

Подяка нашим партнерам

Родина Найдухів

табір «Воловець» у Карпатах

З перших днів повномасштабного вторгнення Юрій пішов добровольцем на фронт. На жаль, чоловік загинув під Бахмутом. Ця трагедія стала справжнім ударом для його дружини Галини та двох донечок — 13-річної Таїсії та 11-річної Іринки. Емоційний стан донечок був вкрай нестабільним: вони закрились в собі.

Від фонду «Діти Героїв» сімʼя Найдухів отримала можливість поїхати до табору «Воловець» у Карпатах. Це табір психоемоційної стабілізації для сімей, що постраждали від війни. З перших днів у таборі розпочались позитивні зміни. Вони ходили в гори, малювали, співали, купалися в чанах. Галина каже, що вона вперше після трагедії добре спала. А дівчата, які категорично відмовлялись йти до психолога, після табору самі висловили бажання розпочати роботу з фахівцем!