Здобуття якісної освіти - це шлях до успішного майбутнього дітей наших Героїв.  


На жаль, через постійні обстріли чи втрату рідних домівок багато підопічних фонду змушені були переїхати за межі нашої країни. Там вони зіткнулися з багатьма викликами, серед яких - незнання іноземної мови.  Реалізація освітніх програм від фонду допоможе дітям краще адаптуватися до соціальних умов в інших країнах, а ті, хто залишилися в Україні, матимуть можливість зосередитися на власному розвитку, щоб здобути професію своєї мрії. Також вивчення іноземної мови допомагає дітям переключити свою увагу із негативних новин, спричинених війною, на щось корисне та розвиваюче. 


Працівники Preply можуть зробити свій внесок у розвиток освіти підопічних БФ “Діти Героїв”! Таким чином ви допомагатимете дітям досягати нових висот, розкривати свій потенціал та будувати щасливе життя. Кожна дитина - це майбутнє нашої країни.  


Один урок
з репетитором

$25

Два уроки
з репетитором

$50

Три уроки
з репетитором

$75

Чотири уроки
з репетитором

$100

Будь-який внесок, який ви можете зробити, значно змінить життя цих дітей.

Будь-який внесок, який ви можете зробити, значно змінить життя цих дітей.

03110, м. Київ, вул. Університетська, буд. 13 А
Написати нам
[email protected]
Зателефонувати
+38 068 218 89 71
+38 044 247 57 88

Learn More About Children's Grief:
A Free Checklist

Leave your email and get expert strategies to support your children’s emotional well-being

Родина Найдухів

табір «Воловець» у Карпатах

З перших днів повномасштабного вторгнення Юрій пішов добровольцем на фронт. На жаль, чоловік загинув під Бахмутом. Ця трагедія стала справжнім ударом для його дружини Галини та двох донечок — 13-річної Таїсії та 11-річної Іринки. Емоційний стан донечок був вкрай нестабільним: вони закрились в собі.

Від фонду «Діти Героїв» сімʼя Найдухів отримала можливість поїхати до табору «Воловець» у Карпатах. Це табір психоемоційної стабілізації для сімей, що постраждали від війни. З перших днів у таборі розпочались позитивні зміни. Вони ходили в гори, малювали, співали, купалися в чанах. Галина каже, що вона вперше після трагедії добре спала. А дівчата, які категорично відмовлялись йти до психолога, після табору самі висловили бажання розпочати роботу з фахівцем!